X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آنتی ویروس ایرانی شید - ترفند کامپیوتر و اینترنت

گفتم امروز بیام و یه آنتی ویروس ایرانی رو بهتون معرفی کنم ، اولین آنتی ویروس ایرانی اسمش ایمن بود که چند سال پیش توسط شرکت مهران رایانه تولید شد. چند وقت پیش هم یه آنتی ویروس ایرانی به نام Maftoox AntiVirus v2.2.1 رو از سایت آسان دانلود ، که  البته رایگان هم هست رو دانلود کردم و برای اجراش نیاز به دات نت فرم ورک چهار داره . 

و اما آنتی ویروس شید: این آنتی ویروس رو یه ایرانی طراحی کرده ، به این صورت که موتور دو تا آنتی ویروس معروف avira و nod32 رو یکی کرده و این آنتی ویروس رو ساخته، سرعت این آنتی ویروس در اسکن خیلی بالاست ، من کامپیوترم رو با این همه اطلاعاتی که داشت طی 3 دقیقه و چند ثانیه اسکن کرد. هر وقت هم که به اینترنت وصل میشم سریع آپدیت میشه. شما می تونید این آنتی ویروس رو از سایتش دانلود بکنید و تا 30 روز می تونید به طور رایگان ازش استفاده کنید ولی برای استفاده در یک سال باید 6500 و برای دو سال 10500 تومن پرداخت کنید ، تا به شما یک نام کاربری و رمز عبور داده بشه . این را هم بگم که شما از این نام کاربری و رمز عبور فقط می تونی روی سیستم خودت استفاده کنی. به نظرم که ارزشش رو داره این آنتی ویروس رو بخری ، چون آنتی ویروس های خارجی رو هر به چند روزی باید یه key جدید یا نام کاربری و پسورد جدید براش پیدا کنی. ولی این رو حداقل تا یکسال خیالت راحته .

وقتی که خواستید نام کاربری و رمز عبورتون رو که خریدید رو ثبت کنید این نام کاربری رو هم به عنوان معرّف وارد کنید.  AV11A13960

دانلود آنتی ویروس شید